Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Sopra Le Poste

          73 Via Alessandro dal Borro, Arezzo, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Instal·lacions

          Terrassa

          Mascotes

          S'admeten animals
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          Hi ha aparcament gratuït disponible en els voltants de l'allotjament

          Informació de la zona de Sopra Le Poste

          A prop

          Plaza Grande 1.3 mi

          Llocs d'interès

          Centro de equitación de Arezzo 3.8 mi
          Reserva Natural de Ponte a Buriano y Penna 6.3 mi
          Reserva Natural Valle dell'Inferno e Bandella 10.6 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Siena - Ampugnano (SAY) 33.9 mi
          Aeroport de Florencia - Peretola (FLR) 40.5 mi
          Aeroport d’Aeropuerto Internacional de Perugia San Francesco d'Assisi-Umbria (PEG) 41.2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Featuring city views, Sopra Le Poste features accommodation with balcony, around 4 km from Piazza Grande. This bed and breakfast offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The bed and breakfast features family rooms. All units are equipped with a flat-screen TV and a fully equipped kitchen with an oven, a microwave and coffee machine. A toaster, a fridge and stovetop are also featured, as well as a kettle. At the bed and breakfast, the units are fitted with bed linen and towels. The nearest airport is Florence Airport, 83 km from the bed and breakfast.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 051002BBI0013, IT051002B43463OQHC

          Opinions sobre Sopra Le Poste

          8.1
          Molt bé
          Basat en 353 opinions

          Preguntes freqüents sobre Sopra Le Poste

          Té connexió wifi Sopra Le Poste?

          El Sopra Le Poste disposa de Wi-Fi.

          Hi ha calefacció a Sopra Le Poste?

          Sí, Sopra Le Poste té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Sopra Le Poste?

          Sí, Sopra Le Poste té aire condicionat a les zones comunes.
          Sopra Le Poste
          Fotos dels clients