Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Cut' Home

          19 Via Cutò, Monreale, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Trasllat / Transfer
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 8:00 PM
          Sortida
          Entre les 9:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          S'admeten animals

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport

          Serveis Generals de l'Hotel

          Caixer automatic a l'hotel
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Cut' Home

          A prop

          Cattedrale di Monreale 0.1 mi
          Villa Di Napoli 2.8 mi
          Parco Ninni Cassarà 2.9 mi
          Cubula - Piccola Cuba 2.9 mi

          Llocs d'interès

          Catacombe dei Cappuccini 3.3 mi
          Royal Palace and Palatine Chapel 3.9 mi
          Catedral de Palerm 4.1 mi
          Quattro Canti 4.4 mi
          Teatro Massimo 4.4 mi
          Teatro Politeama Garibaldi 4.5 mi
          Jardí Botànic de Palerm 4.9 mi
          Santuario di Santa Rosalia 6.7 mi

          Què més puc fer?

          Mercato di Ballarò 4.3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Palermo - Punta Raisi (PMO) 12.5 mi
          Aeroport de Trapani - Vicenzo Florio (TPS) 45.2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Monreale, 8.3 km from Palermo Cathedral and 9.4 km from Fontana Pretoria, Cut' Home offers air conditioning. Among the facilities at this property are an ATM and private check-in and check-out, along with free WiFi throughout the property. The property is non-smoking and is set 8.5 km from Church of the Gesu. The 2-bedroom apartment has a living room, a flat-screen TV with streaming services, a fully equipped kitchen with a microwave and fridge, and 2 bathrooms. For added privacy, the accommodation features a private entrance. For guests with children, the apartment features outdoor play equipment and a baby safety gate. Via Maqueda is 8.7 km from Cut' Home, while Teatro Massimo is 9.1 km away. Falcone-Borsellino Airport is 33 km from the property, and the property offers a paid airport shuttle service.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Managed by a private host

          Informació legal

          Número de llicència: 19082049C222050, IT082049C2VRTPOC2F

          Opinions sobre Cut' Home

          9.7
          Excel·lent
          Basat en 29 opinions

          Preguntes freqüents sobre Cut' Home

          Té connexió wifi Cut' Home?

          El Cut' Home disposa de Wi-Fi.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Cut' Home?

          Sí, Cut' Home té aire condicionat a les zones comunes.
          Cut' Home
          Fotos dels clients