Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Ambrosia-Timeless Hosting

          10 Via Pietro Novelli, Palermo, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 8:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 10:30 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Caixa forta a la recepció
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Ambrosia-Timeless Hosting

          A prop

          Catedral de Palerm 0.1 mi
          Royal Palace and Palatine Chapel 0.3 mi
          Chiesa del Carmine Maggiore 0.4 mi
          Quattro Canti 0.4 mi
          Church of San Cataldo 0.4 mi
          Catacombe di Porta d'Ossuna 0.4 mi
          Parco d'Orleans 0.4 mi
          Mercato di Ballarò 0.5 mi

          Llocs d'interès

          Teatro Massimo 0.5 mi
          Teatro Politeama Garibaldi 0.8 mi
          Zisa Palace 0.9 mi
          Jardí Botànic de Palerm 0.9 mi
          Catacombe dei Cappuccini 1 mi
          Renzo Barbera Stadium 2.9 mi
          Santuario di Santa Rosalia 3.8 mi
          Cattedrale di Monreale 4.1 mi

          Platges properes

          Mondello Beach 6.2 mi

          Què més puc fer?

          Centro Commerciale Forum 3.5 mi
          Conca d'Oro 5.6 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Palermo - Punta Raisi (PMO) 14.6 mi
          Aeroport de Trapani - Vicenzo Florio (TPS) 49.1 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Ambrosia-Timeless Hosting is located in the Albergaria district of Palermo, 1.1 km from Teatro Massimo, 1.5 km from Piazza Castelnuovo and 1.5 km from Teatro Politeama Palermo. The property features inner courtyard and quiet street views, and is 600 metres from Fontana Pretoria. The property offers soundproof units and is set 200 metres from Palermo Cathedral. The units come with air conditioning, a flat-screen TV with streaming services, a fridge, a kettle, a bidet, bathrobes and a desk. The units are fitted with a private bathroom, a safety deposit box and free WiFi, while selected rooms will provide you with a balcony and some have city views. At the guest house, all units are fitted with bed linen and towels. Breakfast is available, and includes buffet, Italian and gluten-free options. Popular points of interest near the guest house include Via Maqueda, Church of the Gesu and Palermo Central Train Station. Falcone-Borsellino Airport is 29 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 19082053B450923, IT082053B4ZYIANF5N

          Opinions sobre Ambrosia-Timeless Hosting

          9.5
          Excel·lent
          Basat en 261 opinions

          Preguntes freqüents sobre Ambrosia-Timeless Hosting

          Té connexió wifi Ambrosia-Timeless Hosting?

          El Ambrosia-Timeless Hosting disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Ambrosia-Timeless Hosting?

          Ambrosia-Timeless Hosting no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Ambrosia-Timeless Hosting?

          Sí, Ambrosia-Timeless Hosting té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Ambrosia-Timeless Hosting?

          Sí, Ambrosia-Timeless Hosting té aire condicionat a les zones comunes.
          Ambrosia-Timeless Hosting
          Fotos dels clients