Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Casa Desy

          Via Roma 4, Forte dei Marmi, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 12:30 PM i les 4:30 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Admet mascotes

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sales de reunió / banquets De pagament
          Guarda equipatge gratuit

          Instal·lacions

          Zona privada de platja De pagament
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Casa Desy

          A prop

          Fortaleza de Forte dei Marmi 0.1 mi
          Embarcadero de Forte dei Marmi 0.3 mi

          Llocs d'interès

          Puerto de Viareggio 7.7 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de La Spezia - Aeropuerto Sarzana-Luni (QLP) 12.8 mi
          Aeroport de Pisa - Galileo Galilei (PSA) 21.5 mi
          Aeroport de Lucca (LCV) 22.2 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          Located in Forte dei Marmi, 2.4 km from Spiaggia del Tonfano and 25 km from Carrara Convention Center, Casa Desy offers free bikes and air conditioning. The property has city views and is 37 km from Pisa Cathedral and 37 km from Piazza dei Miracoli. Free WiFi is available throughout the property and Forte dei Marmi Beach is 400 metres away. The spacious apartment features 2 bedrooms, a flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a dishwasher and an oven, a washing machine, and 1 bathroom with a bidet. For added privacy, the accommodation features a private entrance. Leaning Tower of Pisa is 38 km from the apartment, while Castello San Giorgio is 50 km away. Pisa International Airport is 43 km from the property.
          Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. Payment before arrival via bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions.

          Informació legal

          Número de llicència: 046013LTI0061, IT046013B43S8763H5

          Opinions sobre Casa Desy

          9.6
          Excel·lent
          Basat en 33 opinions

          Preguntes freqüents sobre Casa Desy

          Té connexió wifi Casa Desy?

          El Casa Desy disposa de Wi-Fi.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Casa Desy?

          Sí, Casa Desy té aire condicionat a les zones comunes.
          Casa Desy
          Fotos dels clients