Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Arabial Deluxe III

          8 Calle Arabial, Granada, Espanya Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 12:00 AM
          Sortida
          Entre les 9:30 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Instal·lacions

          Terrassa
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing exterior de pagament
          Cal reservar la plaça de pàrquing amb antelació contactant directament amb l'allotjament

          Informació de la zona de Arabial Deluxe III

          A prop

          Casa Museo Federico García Lorca 1 mi
          Parc Científic 1.3 mi
          Monestir de Sant Jerònim 1.4 mi
          Basílica de Sant Joan de Déu 1.5 mi
          Catedral de Granada 1.6 mi
          Plaça de bous de Granada 1.6 mi
          Capella Reial de Granada 1.6 mi
          Palau d'Exposicions i Congressos de Granada 1.7 mi

          Llocs d'interès

          Mirador de Sant Nicolau 2 mi
          Monestir de La nostra Senyora de l'Asunción "La Cartuja". 2.1 mi
          Palau de Carles V 2.1 mi
          Alhambra 2.2 mi
          Nou Estadi dels Càrmens 2.2 mi
          Abadia del Sacromonte 2.9 mi
          Aquaola 4.6 mi
          Santa Clara Golf Club Granada 6.8 mi

          Transport públic

          Villarejo 1.4 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Granada - Jaén FGL (GRX) 8.4 mi
          Aeroport de Màlaga (AGP) 58.8 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Situated in Granada, 2.8 km from Basilica de San Juan de Dios and 3.2 km from Granada Train Station, ARABIAL DELUXE III features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment offers accommodation with a balcony. Private parking can be arranged at an extra charge. This apartment has 2 bedrooms, a kitchen with a microwave and a toaster, a flat-screen TV, a seating area and 1 bathroom fitted with a bidet. Towels and bed linen are offered in the apartment. For added privacy, the accommodation features a private entrance. Sightseeing tours are available in the vicinity of the property. Granada Cathedral is 3.6 km from the apartment, while Monasterio Cartuja is 4.1 km from the property. Federico Garcia Lorca Granada-Jaen Airport is 17 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties. Please inform in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation.

          Informació legal

          Número de llicència: VUT/GRA/13297, ESFCTU0000180230002744850000000000000000VFT/GR/043088

          Opinions sobre Arabial Deluxe III

          8.9
          Molt bé
          Basat en 68 opinions

          Preguntes freqüents sobre Arabial Deluxe III

          Té connexió wifi Arabial Deluxe III?

          El Arabial Deluxe III disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Arabial Deluxe III?

          Arabial Deluxe III no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Arabial Deluxe III?

          Sí, Arabial Deluxe III té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Arabial Deluxe III?

          Sí, Arabial Deluxe III té aire condicionat a les zones comunes.
          Arabial Deluxe III
          Fotos dels clients