Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          The Caponi Bros

          Via Col Moschin 4, Mestre, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 1:00 PM i les 11:00 PM
          Sortida
          Entre les 7:30 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Guarda equipatge gratuit
          Consergeria
          Caixer automatic a l'hotel

          Instal·lacions

          Supermercat
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de The Caponi Bros

          Llocs d'interès

          Puente de la Academia 5.9 mi
          Puente de Rialto 6 mi
          Palacio Contarini del Bovolo 6 mi
          Teatro La Fenice 6 mi
          Museo Guggenheim 6.1 mi
          Basílica de San Marcos 6.2 mi
          Palacio Ducal 6.3 mi
          Puente de los Suspiros 6.3 mi

          Transport públic

          Puerto de Marghera 1.4 mi
          Venezia Tronchetto Station 4.7 mi
          Terminal Fusina 4.8 mi
          Venezia Ferryport Station 5.1 mi

          Què més puc fer?

          Casino de Venecia 5.5 mi
          Mulino Stucky 5.8 mi
          Tienda libre de impuestos T Fondaco Dei Tedeschi 6 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Venecia - Marco Polo (VCE) 5.3 mi
          Aeroport de Treviso (TSF) 11.8 mi
          Aeroport de Pordenone (QAD) 38.6 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Aquest hotel està situat a Mestre. Aquells que desitgin escapar de l'enrenou de la rutina diària, trobaran repòs i tranquil·litat en aquesta propietat. Aquest establiment no accepta mascotes.


          Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la forma en què ofereix el seu servei de restauració segons necessitats. Aquesta informació està subjecta a canvis per part de l'allotjament.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.
          Número de llicència: 027042-LOC-14245, IT027042B4A49HLBZY

          Opinions sobre The Caponi Bros

          6.7
          Basat en 416 opinions

          Preguntes freqüents sobre The Caponi Bros

          Té connexió wifi The Caponi Bros?

          El The Caponi Bros disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a The Caponi Bros?

          The Caponi Bros no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a The Caponi Bros?

          Sí, The Caponi Bros té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a The Caponi Bros?

          Sí, The Caponi Bros té aire condicionat a les zones comunes.
          The Caponi Bros
          Fotos dels clients