Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Private house Riad Arlette exclusive

          Sidi Ben Slimane Cheik Jazouli Kaa Sour 73, Marrakech, Marroc Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 1:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'aeroport
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Sala de jocs
          Caixa forta a la recepció
          Consergeria

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Terrassa solàrium

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)
          Piscina exterior (tota la temporada)

          Activitats

          Minigolf
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Informació de la zona de Private house Riad Arlette exclusive

          A prop

          Mezquita de Tin Mal 0.8 mi

          Llocs d'interès

          Zona de parapente de Aguergour 3.6 mi
          Campo de golf PalmGolf Marrakech 9.1 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Marrakech - Menara (RAK) 3.1 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          In a central area of Marrakech, located within a short distance of The Orientalist Museum of Marrakech and Boucharouite Museum, Private house Riad Arlette exclusive offers free WiFi, air conditioning and household amenities such as a stovetop and coffee machine. With pool views, this accommodation provides a patio and a swimming pool. Staff on-site can arrange a shuttle service. The spacious riad comes with 4 bedrooms, a fully equipped kitchen with a toaster and a fridge, and 4 bathrooms with a shower and a hair dryer. Towels and bed linen are featured in the riad. There is also a seating area and a fireplace. A water park is available at the riad, while guests can also relax on the sun terrace. Popular points of interest near Private house Riad Arlette exclusive include Le Jardin Secret, Mouassine Museum and Djemaa El Fna. Marrakech-Menara Airport is 6 km away.
          Managed by a private host

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre Private house Riad Arlette exclusive

          8.6
          Molt bé
          Basat en 52 opinions

          Preguntes freqüents sobre Private house Riad Arlette exclusive

          Té connexió wifi Private house Riad Arlette exclusive?

          El Private house Riad Arlette exclusive disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Private house Riad Arlette exclusive?

          Private house Riad Arlette exclusive no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Private house Riad Arlette exclusive?

          Sí, Private house Riad Arlette exclusive té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)
          • Piscina a l'aire lliure (tota la temporada)

          Hi ha calefacció a Private house Riad Arlette exclusive?

          Sí, Private house Riad Arlette exclusive té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Private house Riad Arlette exclusive?

          Sí, Private house Riad Arlette exclusive té aire condicionat a les zones comunes.
          Private house Riad Arlette exclusive
          Fotos dels clients