Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Phaedra Suites

          74 Gerakari, Rétino, Grècia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 10:00 PM
          Sortida
          Entre les 8:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de la platja
          Piscina
          Només adults

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.6
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Spa i benestar

          Massatgista De pagament

          Serveis Generals de l'Hotel

          Lloguer de cotxes
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció
          Consergeria
          Exclusiu per adults

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Saló amb TV
          Terrassa solàrium

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport

          Serveis de l'habitació

          Aquests serveis són generals i poden variar en funció de la tipologia d'habitació.

          Serveis generals de les habitacions

          Televisió
          Disposa de tovalloles
          Aire Condicionat
          Bullidor d'aigua
          Escriptori
          Caixa forta
          Armari

          Bany

          Lavabo
          Dutxa
          Amenities
          Assecador de cabell
          Bany privat
          Paper higiènic
          Dutxa arran de terra
          Xampú
          Gel de dutxa

          Cuina

          Zona de cuina
          Nevera
          Torradora
          Estris de cuina
          Zona de menjador
          Fogons
          Mesa de menjador

          Altres serveis

          Planxa per a roba
          Accés a pisos superiors només mitjançant escales
          Endoll prop del llit
          Detector de fum
          Finestra
          Extintor

          Informació de la zona de Phaedra Suites

          A prop

          Porta Guora 0,2 mi
          Archaeological Museum of Rethymnon 0,2 mi
          Rethymnon Municipal Garden 0,2 mi
          Paleontological Museum of Rethymno 0,2 mi
          Neratze Mosque 0,3 mi
          Centro di arte bizantina 0,3 mi
          Rimondi Venetian Fountain 0,3 mi
          Catholic Church of Saint Anthony of Padua 0,4 mi

          Llocs d'interès

          Venetian Fortezza Castle 0,5 mi
          Mili Gorge 2,7 mi
          Postminoan Cemetery at Armenon/Armeni 3,5 mi
          Military Museum of Chromonastiri 3,5 mi
          Patsos Gorge 9,4 mi
          Eleutherna Archaeological Museum 11,4 mi
          Kurnàs 11,6 mi
          Kourtaliotiko Gorge 11,9 mi

          Platges properes

          Rethymnon Beach 0,5 mi
          Rethymnon beach 0,6 mi
          Thalassi beach 5,3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de La Canea (CHQ - Ioannis Daskalogiannis) 22,4 mi
          Aeroport de Heraclión - Nikos Kazantzakis (HER) 39,4 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Si decideixes allotjar-te a Phaedra Suites de Rétino, estaràs a prop de la platja ia poca distància a peu de Catedral de Rethimon i Museu Eclesiàstic. A més, aquesta casa d'hostes és a ,4 km de l'Ajuntament de Rétino ia ,5 km de Puerto Veneciano de Rétino. Amb una piscina exterior i moltes altres instal·lacions recreatives a la vostra disposició, no us quedarà ni un minut lliure. Tens també una terrassa i jardí on asseure't a contemplar el paisatge. S'ofereix servei de transport a l'aeroport (anada i tornada) de pagament. Reserva una de les 7 habitacions amb minicuina, nevera i forn, i gaudeix d'una estada inoblidable. La connexió a internet wifi gratis et permet comunicar-te amb els teus, i en les teves estones lliures tindràs una televisió de pantalla plana amb canals per satèl·lit per entretenir-te.


          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 1103530

          Opinions sobre Phaedra Suites

          9.9
          Fantàstic
          Basat en 276 opinions

          Què diuen els hostes sobre Phaedra Suites ?

          Phaedra Suites, un hotel encantador a la ciutat vella. Destaquen l'hospitalitat d'Agapi, la neteja impecable i la ubicació cèntrica. Alguns assenyalen que les habitacions superiors es poden escalfar i l'aparcament és complicat. En general, ideal per a parelles tranquil·les que busquen comoditat i proximitat als punts d'interès. Amb una acollidora piscina i detalls com aigua de cortesia. Perfecte per a una escapada relaxant en un entorn pintoresc!
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.

          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Phaedra Suites

          Té connexió wifi Phaedra Suites?

          El Phaedra Suites disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Phaedra Suites?

          Phaedra Suites no admet mascotes.

          Hi ha piscina a Phaedra Suites?

          Sí, Phaedra Suites té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Què puc fer a Phaedra Suites ?

          L'Phaedra Suites disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Phaedra Suites?

          Sí, Phaedra Suites té aire condicionat a les zones comunes.
          Phaedra Suites
          Fotos dels clients
          S'ha desat a