Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Ayundra Villa

          55/33 Moo 1, Angthong, Koh Samui, Suratthani, Na Thon, Tailàndia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          piscines
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Entre les 10:00 AM i les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Enfront de la platja
          Aparcament intern
          Admet mascotes
          Piscina

          Instal·lacions i serveis

          Restauració

          Restaurant
          Bar
          Barbacoa De pagament

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Spa i benestar

          Massatgista

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia De pagament
          Servei de cuidadora De pagament
          Lloguer de cotxes
          Caixa forta a la recepció
          Consergeria
          Servei extra de neteja de pagament

          Instal·lacions

          Jardí
          Terrassa
          Saló amb TV
          Snorkel de pagament
          Zona privada de platja

          Mascotes

          S'admeten animals

          piscines

          Piscina exterior (temporada d'estiu)

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Pots consultar les seves tarifes directament a l'establiment. L'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Tota l'informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta amb nosaltres.

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Opinions sobre Ayundra Villa

          9.8
          Excel·lent
          Basat en 29 opinions

          Preguntes freqüents sobre Ayundra Villa

          Té connexió wifi Ayundra Villa?

          El Ayundra Villa disposa de Wi-Fi.

          Hi ha piscina a Ayundra Villa?

          Sí, Ayundra Villa té piscina (aquest servei pot ser de pagament) Aquí tens més info sobre la piscina i altres instal·lacions.
          • Piscina a l'aire lliure (temporada d'estiu)

          Què puc fer a Ayundra Villa ?

          L'Ayundra Villa disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Ayundra Villa?

          Sí, Ayundra Villa té aire condicionat a les zones comunes.

          Hi ha restaurant a Ayundra Villa?

          Sí, Ayundra Villa té restaurant.

          Hi ha bar a Ayundra Villa?

          Sí, Ayundra Villa té bar.
          Ayundra Villa
          Fotos dels clients