Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Appartement Avenue De Saint Ouen

          100 Avenue De Saint-ouen,, París, França Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Aparcament
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          A partir de les 3:00 PM
          Sortida
          Abans de les 10:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.5/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Recepció
          Ascensor
          Adaptat per a persones amb mobilitat reduïda

          Aparcament

          Aparcament exterior de pagament

          Informació de la zona de Appartement Avenue De Saint Ouen

          A prop

          L'Etoile du Nord 0,3 mi
          Cimetiere St-Vincent 0,7 mi
          Théâtre du Celebrity Centre 0,7 mi
          Parque Clichy-Batignolles - Martin-Luther-King 0,7 mi
          Academie des Arts Choregraphiques 0,7 mi
          Clos Montmartre 0,7 mi
          Theatre des Deux Anes 0,7 mi
          Club nocturno La Machine du Moulin Rouge 0,8 mi

          Llocs d'interès

          Basílica del Sacré-Cœur 0,9 mi
          Arco del Triunfo 2,1 mi
          Jardines de las Tullerías 2,2 mi
          Trocadéro Gardens 2,9 mi
          Torre Eiffel 2,9 mi
          Champ de Mars 3 mi
          Jardines de Luxemburgo 3,3 mi
          Château de Versailles Gardens & Park 11,3 mi

          Transport públic

          Estación de metro de Guy Môquet 0,1 mi
          Estación de metro Porte de Saint-Ouen 0,3 mi
          Épinettes-Pouchet Tram Stop 0,3 mi
          Estación de metro Brochant 0,5 mi

          Què més puc fer?

          Galerías Lafayette Champs-Élysées 1,9 mi
          La Carrousel du Louvre (centro comercial) 2,2 mi
          Centro comercial Forum des Halles 2,4 mi
          Italie 2 Shopping Center 4,6 mi
          Centro comercial Bercy Village 5 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de París - Helipuerto de París (JDP) 4,9 mi
          Aeroport de París - Le Bourget (LBG) 6,3 mi
          Aeroport de Créteil (QFC) 9,3 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Descripció de l'allotjament

          París 18: casa amb diverses cases "Saint Ouen" de 7 plantes construïdes el 198. Al districte de St Ouen, en una posició molt concorreguda, a la carretera principal. Al complex: ascensor. Possibilitat de netejar un cop a la setmana (extra). Botiga de queviures, restaurant, cafè a 3 m, estació de metro "Guy Mocquet" 1 m. Atraccions properes: Place Clichy, Quartier Pigalle, Sacré Coeur. Les claus són lliurades per l’agència INTERHOME de París 8. Barri molt sensible al soroll. Respecteu la tranquil·litat i les normes de bon comportament. Apartament de 2 habitacions 45 m2 a la 7a planta. Mobles senzills i bonics: saló-menjador amb finestra amb 1 sofà doble (14 cm), TV (pantalla plana). Surt al balcó. 1 habitació amb 1 llit de matrimoni (14 cm), TV. Cuina petita (4 plaques, rentavaixella, microones, congelador). Calefacció disponible amb bany / lavabo a partir de les 15.1 hores. fins a les 15.4. Balcó Mobles de balcó. Vista panoràmica de la ciutat. L'allotjament disposa de rentadora, telèfon, planxa. Plaça d’aparcament núm. 6 (cobert). A considerar: apartament per a no fumadors.


          Alguns dels serveis enumerats poden ser extres que s’han de pagar a l’hotel. Podeu consultar les tarifes un cop allà. Aquesta informació pot ser modificada per l'allotjament.
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Opinions sobre Appartement Avenue De Saint Ouen

          Aquest allotjament és nou a Amimir.com pel que encara no disposem d'opinions. Reserva aquest allotjament ara i sigues el primer a opinar en Amimir.com!
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          25/08/2026
          Una plataforma ràpida i intuitiva
          Una plataforma ràpida i intuitiva. A més, vaig voler consultar una cosa i van contestar molt ràpid.
          Anna Quílez Alférez
          15/08/2026
          Excel·lent web per reservar el teu viatge
          Ràpid de reservar i bona atenció al client! Em faltava un codi per entrar a l’apartament i al moment m’ho van solucionar!
          Andreu Quintana Pallejà
          13/08/2026
          molt bon servei
          molt bon servei
          Ferran
          05/08/2026
          Good price and easy
          Good price and easy
          Lourdes Cera i Rafel
          04/08/2026
          Bon preu i facil
          Bon preu i facil
          MARC HUGUET BLASI
          02/08/2026
          Escollir Amimir és una bona elecció
          Hem viatjat varies vegades amb Amimir, sempre ha estat tot correcte. Aquesta vegada hem estat molt còmodes i l'experiència molt positiva
          MERCE C
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS

          Preguntes freqüents sobre Appartement Avenue De Saint Ouen

          On puc aparcar a Appartement Avenue De Saint Ouen?

          Si t'allotges a Appartement Avenue De Saint Ouen tens aquestes possibilitats d'aparcament (sota disponibilitat):
          • Pàrquing exterior de pagament

          Hi ha recepció 24 hores a Appartement Avenue De Saint Ouen?

          Sí, Appartement Avenue De Saint Ouen té recepció 24 hores.

          Appartement Avenue De Saint Ouen està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda?

          Sí, Appartement Avenue De Saint Ouen està adaptat per a persones amb mobilitat reduïda.
          Appartement Avenue De Saint Ouen
          Fotos dels clients