Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          BRAUCOL Hotel

          Za Les Xansos, Brens, França Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Mascotes
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 1:00 PM i les 8:30 PM
          Sortida
          Entre les 6:30 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.5/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Ascensor
          Accés per a persones amb mobilitat reduïda en zones comuns (sense bany adaptat a les habitacions)

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Instal·lacions

          Terrassa

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de BRAUCOL Hotel

          Llocs d'interès

          Châteaux de Lastours 3.2 mi
          Aigueleze Golf Club 4.5 mi
          Circuito de Albi 10.9 mi
          Campo de golf Albi 11.4 mi
          Catedral de Albi 12.2 mi
          Maison du Vieil Alby 12.2 mi
          Museo Toulouse-Lautrec 12.2 mi
          Colegiata de Saint-Salvi 12.3 mi

          Aeroports propers

          Aeroport d’Albi - Le Sequestre (LBI) 10.7 mi
          Aeroport de Montauban (XMW) 28.5 mi
          Aeroport de Castres - Mazamet (DCM) 29.3 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Ubicació de l'establiment
          Hôtel Akena Gaillac de Brens és a 4 minuts amb cotxe de Museu d'Història Natural Philadelphus Thomas ia 8 de Museu d'Art de la Xocolata. A més, aquest hotel és a 7 km de Castell de Lastours ia 1,6 km de Museu de trens en miniatura de Gaillac.

          Quarts
          Gaudeix d'una agradable estada en una de les 48 habitacions amb televisió de pantalla plana. La connexió a internet wifi gratuït et mantindrà en contacte amb els teus; també podràs veure el teu programa preferit a la televisió amb canals per satèl·lit. La cambra de bany està proveït de dutxa i assecadors de cabell. Entre les comoditats, s'inclouen telèfon i escriptori, a més d'un servei de neteja disponible cada dia.

          Habitacions
          Aprofita els pràctics serveis que se t'ofereixen, com ara connexió a internet wifi gratis o un saló de festes.

          Serveis
          El bufet d'esmorzar, amb un cost addicional, s'ofereix de dilluns a divendres de 6:3 a 9.3, mentre que els caps de setmana l'horari és de 7.3 a 1..



          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.

          Opinions sobre BRAUCOL Hotel

          8.4
          Molt bé
          Basat en 481 opinions

          Què diuen els hostes sobre BRAUCOL Hotel ?

          "A Akena City Albi Gaillac, els hostes destaquen la funcionalitat, la tranquil·litat i la ubicació a prop de Gaillac. La neteja, la comoditat de les habitacions i el personal amable són punts forts. Alguns mencionen la manca d'atractiu als voltants i problemes de soroll a les habitacions. En general, és un hotel bàsic, amb bon servei i esmorzar senzill. Ideal per a una parada ràpida en ruta. Conclusió: una opció convenient i econòmica, especialment per estades curtes i viatges per carretera. Perfecte per descansar i seguir camí!"
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS
          15/07/2024
          Es la segona vegada que faig servir…
          Es la segona vegada que faig servir aquesta aplicació i apart de ser de Tarragona l'empresa tenen preus molt competitius o recomano.
          David Carbonell
          08/07/2024
          Bons preus
          Bons preus, molt competitius. Servei atenció al client 24 hores en català.
          Albert S
          18/06/2024
          Atenció molt bona
          Atenció molt bona. Ràpid i efectiu. Servei espectacular.
          JR
          01/04/2024
          Fácil e intuitiva
          Fácil e intuitiva. Ademas, rápida.
          JR
          16/09/2023
          Molt fàcil de reservar i mes barat que…
          Molt fàcil de reservar i mes barat que altre llocs tot perfecte
          Josep Llopart
          05/07/2023
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tant ara a Amimir com a Buscounchollo, de la mateixa empresa. A Buscounchollo vaig haver de cancel·lar una estada i la devolució va ser rapidísima, igual com l'atenció telefònica. Reservar aquí és fàcil i tenen bons preus.
          Carme (Arenys de Mar)
          29/07/2026
          buen hotel buen precio
          Fácil de hacer la reserva, buenos precios y y todo bien
          Alfonso Ancin

          Preguntes freqüents sobre BRAUCOL Hotel

          Té connexió wifi BRAUCOL Hotel?

          El BRAUCOL Hotel disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a BRAUCOL Hotel?

          A BRAUCOL Hotel s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Hi ha calefacció a BRAUCOL Hotel?

          Sí, BRAUCOL Hotel té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a BRAUCOL Hotel?

          Sí, BRAUCOL Hotel té aire condicionat a les zones comunes.
          BRAUCOL Hotel
          Fotos dels clients