Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          Caruso sea view

          Via Marina Grande N 54, 3 piano, Sorrento, Itàlia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Trasllat / Transfer
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 2:00 PM i les 11:30 PM
          Sortida
          Entre les 7:00 AM i les 10:30 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          A prop de l'aeroport

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.5/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Calefacció
          Aire condicionat a les zones comuns
          Zona per a fumadors

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Mascotes

          No s'admeten mascotes

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de cuidadora De pagament
          Lloguer de cotxes
          Guarda equipatge gratuit
          Caixa forta a la recepció

          Instal·lacions

          Terrassa
          Discoteca De pagament

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport

          Aparcament

          Hi ha aparcament de pagament disponible en els voltants de l'allotjament
          • 20€ / Per dia

          Informació de la zona de Caruso sea view

          A prop

          Ascensor de Sorrento 0.3 mi

          Llocs d'interès

          Bahía de Ieranto 4 mi
          Reserva marina Punta Campanella 4.1 mi
          Marina/puerto deportivo Longa di Tordigliano 4.5 mi
          Fiumicello 6.7 mi
          Piazzetta Capri 8.5 mi
          Farallones de Capri 8.5 mi
          Blue Grotto 9.7 mi
          Puerto de Amalfi 12.1 mi

          Transport públic

          Puerto deportivo de Sorrento 0.5 mi

          Platges properes

          Playa La Marinella 1.3 mi
          Playa de Santa Caterina 1.9 mi
          Playa de Meta 2.5 mi
          Playa de Baia delle Sirene 3.6 mi
          Playa Famous Beach 5.7 mi

          Aeroports propers

          Aeroport de Sorrento - Helipuerto de Sorrento (RRO) 0.1 mi
          Aeroport de Capri - Helipuerto de Capri (PRJ) 10 mi
          Aeroport de Nápoles - A. Internacional de Nápoles (NAP) 17.9 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          T'informem que aquest allotjament no admet mascotes.

          Descripció de l'allotjament

          Si decideixes allotjar-te a Caruso Sea View, et trobaràs en una fantàstica zona de Sorrento (Centre històric de Sorrento), a poca distància a peu de Platja de Marina Grande ia només 11 min a peu de Piazza Tasso (plaça). A més, aquest townhouse/affittacamere es troba a ,9 km 'Ascensor de Sorrento ia 1 km de Corso Italia. Et sentiràs com a casa teva a qualsevol de les 2 habitacions amb aire condicionat i televisió de pantalla plana. Els llits tenen matalassos viscoelàstics per descansar plàcidament. Les habitacions disposen de balcó o pati. Mantingues el contacte amb els teus gràcies a la connexió a Internet wifi gratis. El bany privat amb dutxa està proveït de bidets i assecadors.


          Podeu consultar les vostres tarifes directament a 'establiment. 'allotjament pot canviar la manera com ofereix el servei de restauració segons necessitats. Aquesta informació està subjecta a canvis de 'allotjament.
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per una persona jurídica. Per tant, la prestació del servei d'allotjament es fa en el marc d'una activitat empresarial o professional.
          Número de llicència: 15063080EXT0170, IT063080B42W2CRZBF

          Opinions sobre Caruso sea view

          7.1
          Basat en 220 opinions

          Què diuen els hostes sobre Caruso sea view ?

          "El Caruso Sea View ofereix una ubicació meravellosa amb vistes al mar i còmodes matalassos. Alguns hostes assenyalen la falta de certs serveis anunciats i problemes de neteja a les habitacions. Malgrat les escales i detalls menors, la majoria destaca l'atenció del propietari i la comoditat general. Ideal per a aquells que busquen un lloc acollidor a prop del port i no els importi pujar escales. La comunicació amb l'amfitrió, Agostino, rep elogis. En resum, una opció amb encant i bona relació qualitat-preu."
          AI
          Per estalviar-te temps, hem recopilat i resumit opinions de clients externs amb intel·ligència artificial.
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          31/07/2026
          Ja he fet algunes reserves amb…
          Ja hem fet algunes reserves amb vosaltres i sempre molt bé , els preus molt ajustats i mai cap problema .
          Laia
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS
          15/07/2024
          Es la segona vegada que faig servir…
          Es la segona vegada que faig servir aquesta aplicació i apart de ser de Tarragona l'empresa tenen preus molt competitius o recomano.
          David Carbonell
          08/07/2024
          Bons preus
          Bons preus, molt competitius. Servei atenció al client 24 hores en català.
          Albert S
          18/06/2024
          Atenció molt bona
          Atenció molt bona. Ràpid i efectiu. Servei espectacular.
          JR
          01/04/2024
          Fácil e intuitiva
          Fácil e intuitiva. Ademas, rápida.
          JR
          16/09/2023
          Molt fàcil de reservar i mes barat que…
          Molt fàcil de reservar i mes barat que altre llocs tot perfecte
          Josep Llopart
          05/07/2023
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tant ara a Amimir com a Buscounchollo, de la mateixa empresa. A Buscounchollo vaig haver de cancel·lar una estada i la devolució va ser rapidísima, igual com l'atenció telefònica. Reservar aquí és fàcil i tenen bons preus.
          Carme (Arenys de Mar)

          Preguntes freqüents sobre Caruso sea view

          Té connexió wifi Caruso sea view?

          El Caruso sea view disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a Caruso sea view?

          Caruso sea view no admet mascotes.

          Hi ha calefacció a Caruso sea view?

          Sí, Caruso sea view té calefacció a les zones comunes.

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a Caruso sea view?

          Sí, Caruso sea view té aire condicionat a les zones comunes.
          Caruso sea view
          Fotos dels clients