Afegeix les dates del viatge
          Cerca per destinació o allotjament
          Entrada
          Sortida

          SantoView Villas

          Vourvoulos, Vourvoulos, Grècia Veure al mapa
          Instal·lacions i serveis destacats
          Wifi i Internet
          Spa i benestar
          Mascotes
          Veure tots
          Horari d'entrada i sortida
          Entrada
          Entre les 3:00 PM i les 11:00 PM
          Sortida
          Entre les 6:00 AM i les 11:00 AM
          Ubicació i rodalies
          Veure mapa
          Punts forts de l'allotjament
          Aparcament intern
          Admet mascotes

          El teu viatge comença a Amimir.com

          Trustpilot
          4.4/5
          Més de 1.000.000 hotels disponibles Allotjaments disponibles per tot el món i per a tot allò que necessitis.
          Amb tu 24/7 els 365 dies de l'any Persones de veritat, sempre a un missatge o trucada de distància.
          Opinions que pots creure Milers d'opinions reals perquè reservis a cap segur.

          Instal·lacions i serveis

          Zones comuns

          Aire condicionat a les zones comuns

          Wifi i Internet

          Wi-Fi

          Spa i benestar

          Massatgista De pagament

          Serveis Generals de l'Hotel

          Servei de bugaderia De pagament
          Lloguer de cotxes
          Guarda equipatge gratuit
          Consergeria

          Mascotes

          S'admeten mascotes (previa petició y pagament directe a l'hotel)

          Trasllat / Transfer

          Transfer a l'aeroport de pagament
          Trasllat a l'aeroport

          Aparcament

          L'allotjament ofereix pàrquing interior gratuït
          Consulta directament amb l´allotjament si ofereixen la possibilitat de reservar la plaça de pàrquing amb antelació.

          Informació de la zona de SantoView Villas

          Aeroports propers

          Aeroport de Tira - A. Nacional de Santorini (JTR) 3.2 mi
          Aeroport de Parikia - A. Nacional de Paros (PAS) 44.1 mi
          Aeroport d’Astipalea - A. Nacional de Astipalea (JTY) 53.3 mi
          Totes les distàncies es calculen en línia recta. Les distàncies de viatge a la realitat poden variar.

          Condicions per a mascotes

          Genial! Aquest allotjament admet mascotes. Per consultar les vostres condicions és imprescindible que ens envieu un missatge a través del apartat de contacte informant del pes de la vostra mascota.

          Descripció de l'allotjament

          Situated within 2.6 km of Archaeological Museum of Thera and 12 km of Santorini Port, SantoView Suites offers rooms with air conditioning and a private bathroom in Vourvoulos. Among the facilities at this property are a concierge service and luggage storage space, along with free WiFi throughout the property. There is free private parking and the property features paid airport shuttle service. All rooms at the hotel are fitted with a seating area, a flat-screen TV and a safety deposit box. At SantoView Suites, the rooms include a private bathroom with free toiletries and a hairdryer. Guests at the accommodation can enjoy a continental breakfast. Bike hire and car hire are available at SantoView Suites and the area is popular for hiking and cycling. Archaeological Site of Akrotiri is 15 km from the hotel, while Ancient Thera is 16 km from the property. Santorini International Airport is 7 km away.
          This property will not accommodate hen, stag or similar parties.
          Alguns dels serveis detallats poden ser de pagament. Podeu consultar les vostres tarifes directament a l'establiment. Tota la informació d'aquesta fitxa està subjecta a canvis per part de l'allotjament. Si tens dubtes, contacta'ns.

          Informació legal

          Aquest allotjament és gestionat per un particular.

          Opinions sobre SantoView Villas

          9.8
          Excel·lent
          Basat en 23 opinions
          Opinions sobre Amimir.com
          trustpilot
          Trustpilot
          brand
          Amimir.com
          21/07/2026
          TOT perfecta
          TOT perfecta . com sempra
          Josefina González Bou
          12/07/2026
          La millor web de viatges
          La millor web de viatges. Fa molt de temps que l'utilitzo i no la canvio per cap.
          Osc
          09/07/2026
          Tot molt bé
          Tot molt bé i un petit problema, aliè a ells, que va haver-hi el van resoldre superràpidament.
          Osc
          08/07/2026
          El checking es amb una màquina
          El checking es amb una màquina, no hi ha recepcionistes , l'hotel no disposa de piscina i a la pàgina quan van reservar deia que si
          Joan
          29/06/2026
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tornarem a contactar més vegades i recomanarem la pàgina.
          APB
          13/04/2026
          El millor buscador
          Web molt clara, preus més barats que a altres buscadors i atenció a la clientela genial
          Beatriu
          02/03/2026
          Molt bé ???? no he tingut cap problema
          Molt bé ???? no he tingut cap problema , estic molt contenta!!
          Fina Folgarolas
          26/10/2025
          Molt bon servei
          Molt bon servei, propostes molt interessants, per mi ja és el referent en reserves d'allotjament
          Jordi Campamà
          13/05/2025
          Molt be la veritat
          Molt be la veritat
          Cesc
          11/05/2025
          PREU DE PRIMERA CATEGORIA I TRUCADA D'ASSISTÈNCIA TAMBÉ
          Cerca a la seva pàgina web fàcil i al mateix temps molt completa, eficient i clara amb uns preus de primera categoria, una manera fàcil de procedir al pagament de diverses formes i en el temps per fer-ho. Ressenya dels diferents tipus de cancel·lació tant en el preu com en el temps explicada d'una manera super clara. Atenció telefònica ràpida, clara i que és la manera més senzilla de solucionar problemes o malentesus. I es una d´aqui.
          angel enrich
          14/03/2025
          Apart de ser una empresa de Tarragona i…
          Apart de ser una empresa de Tarragona i ser anunciada per Flaix preus i atenció perfecte. 100x100 recomendable.
          David Carbonell
          13/01/2025
          Reserva molt rapida
          Reserva molt rapida
          Núria
          29/07/2024
          Ni punt de comparació
          Sempre havia viatjat amb booking, però res a veure amb amimir, molt molt millor, els ultims 4 viatges amb amimir fantàstics i preus molt mes barats q booking
          JORDI SOLANS PONS
          15/07/2024
          Es la segona vegada que faig servir…
          Es la segona vegada que faig servir aquesta aplicació i apart de ser de Tarragona l'empresa tenen preus molt competitius o recomano.
          David Carbonell
          08/07/2024
          Bons preus
          Bons preus, molt competitius. Servei atenció al client 24 hores en català.
          Albert S
          18/06/2024
          Atenció molt bona
          Atenció molt bona. Ràpid i efectiu. Servei espectacular.
          JR
          01/04/2024
          Fácil e intuitiva
          Fácil e intuitiva. Ademas, rápida.
          JR
          16/09/2023
          Molt fàcil de reservar i mes barat que…
          Molt fàcil de reservar i mes barat que altre llocs tot perfecte
          Josep Llopart
          05/07/2023
          Molt bona experiència
          Molt bona experiència, tant ara a Amimir com a Buscounchollo, de la mateixa empresa. A Buscounchollo vaig haver de cancel·lar una estada i la devolució va ser rapidísima, igual com l'atenció telefònica. Reservar aquí és fàcil i tenen bons preus.
          Carme (Arenys de Mar)
          27/07/2026
          Siempre consigo buenos precios en los…
          Siempre consigo buenos precios en los hoteles con Amimir . Gracias ????
          Manuel

          Preguntes freqüents sobre SantoView Villas

          Té connexió wifi SantoView Villas?

          El SantoView Villas disposa de Wi-Fi.

          Puc allotjar-me amb mascota a SantoView Villas?

          A SantoView Villas s'admeten mascotes (prèvia petició i de pagament directe a l'hotel). Consulta les condicions.

          Què puc fer a SantoView Villas ?

          L'SantoView Villas disposa de les següents activitats (algunes poden ser de pagament).
          • Massatgista

          Hi ha aire condicionat a les zones comunes a SantoView Villas?

          Sí, SantoView Villas té aire condicionat a les zones comunes.
          SantoView Villas
          Fotos dels clients